مقدمه مهندس آیدین نامدار برای کتاب جلد دوم مهندسی زبان بدن

0
مقدمه مهندس آیدین نامدار برای کتاب جلد دوم مهندسی زبان بدنReviewed by پویا ودایع on Sep 17Rating:

دوست عزیز من ایدین نامدار :

زمینه‌های تخصصی

  • ارائه مشاوره در خصوص خلق برند
  • ارائه مشاوره در زمینه بازآفرینی برند
  • ارائه مشاوره در زمینه خلق و مدیریت کمپین های تبلیغاتی
  • ارائه مشاوره درزمینه خلق و مدیریت کمپین های فروش
  • ارائه مشاوره در زمینه بسته بندی
  • ارائه مشاوره در زمینه خلق و مدیریت برندهای شخصی
  • آنالیز برند
  • ارائه مشاوره در زمینه معماری برند

 http://www.aydinnamdar.com

 

این مقدمه به دستور دوست خوبم، جناب مهندس پویا ودایع برای کتاب جدیدشان نگاشته شده است. در همین فرصت مراتب سپاس و آرزوی موفقیتهای روزافزونم را تقدیمشان می نمایم.

کتابی که اکنون در دست مطالعه دارید، حاصل تلاش یکی از حرفه ای های حوزه آموزش فنون بیان و  مذاکره می باشد که تجارب با ارزش خود را در این مجلد با خوانندگان به اشتراک گذاشته است. لطف این دوست در نگارش مقدمه ای بر کتابش در حق این کمترین، شاید ایجاب می نمود که در باب اهمیت آشنایی با بدن گفت یا همان زبان بدن ارائه دیدگاه نمایم، اما از آنجایی که جناب ودایع و سایر بزرگواران حق مطلب در این حوزه را ادا کرده و خواهند کرد، بر خود واجب دانستم که نقطه نظری متفاوت را با خوانندگان این چند سطر در میان بگذارم.

یکی از نشانه های پیشرفت در هر اجتماعی، بالا رفتن توان نگاشتن در حوزه های تخصصی است و همین نشانه کافی است که پی به وضعیت اسفبار کشورمان در حوزه تولید دانش ببریم. اینکه ما مردمانی مصرف گرا هستیم نه تنها بر کسی پوشیده نیست، بلکه حقیقتی است که با نوعی بی تفاوتی تاریخی در ایرانیان اجین گشته است و همین مردم مصرف گرا، از میراث دانش جهانی نیز فقط استفاده از آن را یاد گرفته اند. ریشه این حقیقت تلخ را باید در زنجیره عوامل پروش و رشد در ایرانیان جستجو کرد که سبب شده تعداد کسانی که توانایی نگاشتن دارند، در مقابل ۷۵ میلیون نفری که به عنوان رقم غیر رسمی جمعیت ایران معرفی شده است، به صفر میل کند که جای بسی تامل و تاسف دارد. این آمار تکان دهنده در حالی وجود دارد همه ما داعیه دار تاریخی سرشار از علم افروزی هستیم و الحق نیز گذشته چنین بوده است. اما گیرم پدر تو بود فاضل … . پس بایید امروز را دریابیم و بخشی از زمان خود را صرف کسب دانش و تجربه در زمینه چگونه نوشتن تجارب و دانشمان بکنیم تا نه خودمان و دایره نه چندان فراخ اطرافیانمان از شمع دانشمان روشنایی گیرند، بلکه چراغی باشیم برای همگان در جهانی که هر روز کوچکتر می شود.

این فرصت اندک، بهانه ای به دست داد تا ضمن سپاس گذاری از جناب ودایع به دلیل پرداخت به موضوع تخصصی زبان بدن، به خوانندگان محترم و تمام آنانی که می توانند مفیدتر واقع شوند، یادآوری نمایم که در قبال آیندگان مسئولیم…


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  مقدمه مهندس آیدین نامدار برای کتاب جلد دوم مهندسی زبان بدن

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3