ارتباط موثر در سیرجان – شهریور ماه ۱۳۹۴

?

گزارش روزنامه های سیرجان از سمینار ارتباط موثر .
با علم می توانیم به ثروت دست یابیم
استاد پویا ودایع از اساتید مطرح زبان بدن در کشور که به منظور شرکت در سمیناری به همین عنوان به سیرجان آمده بود گفت: رمز موفقیت بدست آوردن ثروت است و به دست آوردن ثروت میسر نمیشود مگر با قدرت و رسیدن به قدرت با علم ، پس باعلم  میتوانیم به ثروت دست یابیم . او گفت : البته همیشه ثروت به معنی  پول نیست، گاهی علم  میتواند بزرگترین ثروت برای یک شخص باشد. استاد یوپا ودایع در پاسخ این سوال که هدف از برگزاری این سمینارها در شهر های مختلف چیست گفت: هدف از برگزاری اینگونه سمینارها آگاهی دادن به مردم در چگونگی استفاده از علم برای زندگی بهتر است .  وقتی از وی در باره کارکرد زبان بدن سوال شد گفت: زبان بدن رفتاری است  غیرکلامی و به مجموعه علایمی گفته می‌شود که ما با بدن خود به دیگران نشان می‌دهیم.
زبان بدن هر منطقه مختص خود آن محل است به عنوان مثال در هرمنطقه ای علاوه بر لباس و غذا که استفاده می‌ شود  حتی نوع محیط زندگی هم روی رفتار ما تاثیر گذار خواهد بود. وی در پاسخ به این سوال که زبان بدن چه کابرد هایی دارد گفت: می‌توان از زبان بدن در کسب و کار برای جذب مشتری و روابط اجتماعی جهت برخورد صحیح و بهتر شدن روابط فی مابین استفاده کرد. زبان بدن برای یک پلیس می تواند راهی برای کشف حقیقت و  برای یک فروشنده لباس برای تشخیص یک خریدار واقعی از غیر واقعی باشد.

 

 

 

 

دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
برای استفاده از کد QR می بایست گوشی خود را در مقابل این کد قرار داده تا لینک در گوشی شما نمایش داده شود QR Code For:  ارتباط موثر در سیرجان – شهریور ماه ۱۳۹۴
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *