کلید جذب یک زن در زندگی مشترک

3

کلید جذب یک زن

زنان جذب مردانی می‌شوند که جاه‌طلب و بلند پرواز باشند. حتی زمانی که از نظر مالی مشکلی ندارند و یا شاغل هستند، مردانی را دوست دارند که همواره به دنبال تأمین رفاه و آسایش خانواده هستند.

 • خصوصیات مردانه که اغلب زن‌ها مجذوب آنها می‌شوند: ۱ـ شخصیت  ۲ـ شوخ طبعی  ۳ـ با احساس بودن  ۴ـ متفکر بودن  ۵ـ بدن سالم و خوش فرم  ۶ـ اندام ورزشی
 • زنان جذب مردانی می‌شوند که هیچگاه آنان را از جهت زیبایی با زنان دیگر مقایسه نکنند. زیرا او اگر بسیار هم زیبا باشد، باز زیباترین نیست و در مقایسه با زیباترین زیبایی او نقص به حساب خواهد آمد در حالی که باید در ذهن شما همیشه بهترین باقی بماند.

کلید جذب یک زن  نیازمند سه چیز اساسی می‌دانند که عبارتند از :

ـ آسودگی خاطر و امنیت داشتن 

ـ برای آنها ارزش قائل شدن و آنها را در واقع شریک زندگی دانستن

ـ به احساسات آنها به دیده مثبت نگریستن و انتقاد نکردن

 • زنان دوست دارند تا مردشان در هنگام محبت جزئیات را بیان کند، آنها دوست دارند در هنگام تغییراتی مثل آرایش، خرید لباس جدید و غیره توجه و علاقه‌ی مردشان را ببینند و هنگامی که با بی‌اهمیتی شوهرشان روبه‌رو شوند رفتار درونی خود را با عصبانیت نشان می‌دهند.
 • زن‌ها عاشق گل هستند ولی شما می‌توانید هدیه‌ای بهتر به او بدهید و این هدیه چیزی نیست جز یک فکر عاشقانه، اشارات صورت و حرکت بدن و اهمیت دادن به او تا احساس خوشبختی کند.
 • زنان دوست دارند برای شوهرانشان در مقام اول باشند نه این که باقی مانده‌های عواطف و احساسات را دریافت کنند اگر بعد از این که دخترانتان دوست داشته شوند چیزی باقی بماند.
 • درس ورود به دنیای زنان: قبل از ورود یک دسته گل زیبا و مورد علاقه آنها را بخرید و با ابراز علاقه بیشتر قدم به درون آنها بگذارید، لطفاً آدرس را یادداشت کنید. خیابان نگاه محبت‌آمیز، کوچه لبخند سرشار از علاقه و هیجان، پلاک عشق بی نهایت و خالصانه.
 • چون عشق مهم‌ترین بخش زندگی زن‌هاست و در قبال آن احساس مسئولیت می‌کنند، لذا همواره مواظبند تا مشکلی برای آن پیش نیاید. شما باید در انجام این کار به به همسرتان کمک کنید.
 • خانم‌ها برای اینکه احساس ارزشمند بودن داشته باشند، به چیزی بیش از حضور فیزیکی آقایان احتیاج دارند. آقایان باید با رفتار و گفتار خود به خانم‌ها نشان دهند که ارزشمند هستند.
 • هنگام خداحافظی، حتی اگر برای مدت کوتاهی بیرون می‌روید، حداقل ده ثانیه بایستید. زنتان را ببوسید یا او را بغل کنید و به او مثلاً بگویید: روز خوبی داشته باشی عزیزم، این راهی است برای اظهار عشق و ستایش کردن او با این کار می‌توانید در خارج از منزل نیز عشق و توجه او را با خود داشته باشید.
 • اگر می‌خواهید قلب زن خود را تسخیر کنید هر روز تعریف و تمجید کوتاه از همسرتان بکنید. یک تماس بیشتر، پنج دقیقه در آغوش گرفتن و صمیمیت و پرسیدن یک سؤال ساده: از دست من چه کاری ساخته است.
 • زن دارای روح لطیف است، خداوند یگانه، زن را ظریف و زیبا آفریده است. به همین خاطر زن به آرامش و آسایش بیشتری نیاز دارد و این آسایش و آرامش واقعی برای او در زندگی مشترک حاصل نخواهد شد مگر اینکه شوهر او حامی و پشتیبانش باشد و زن با تمام وجود این نکته را باور کنند که شوهرش تکیه‌گاه مطمئنی است که می‌تواند آرامش او را فراهم سازد. اگر مرد با این دید به همسر خود نگاه کند و او را دوست داشته باشد بدون شک در زندگی مشترک خوشبخت و سعادتمند خواهد بود.
 • خانم‌ها دوست دارند که مردها وقت‌شناس باشند و وقت بیشتری را برای گذراندن اوقات خصوصی به آنها اختصاص دهند.کلید جذب یک زن این است  وقت گذاشتن . 
 • چیزهایی که به خانم‌ها احساس عشق می‌دهد عبارتند از: دوستت دارم، به تو احتیاج دارم، تو بهترین همسر دنیا هستی، زندگی بدون تو را حتی نمی‌توانم تصور کنم.
 • اگر می‌خواهید زنی را عاشق خود کنید، اول باید پی ببرید که او به دنیای درونی خود چگونه توجه دارد چقدر برای خود ارزش می‌آفریند. عشق ممکن است تصادفی به سراغ‌تان بیاید ولی ماندنش تصادفی نیست.کلید جذب یک زن عشق خالص است به او .

کلید جذب یک زن -02 کلید جذب یک زن کلید جذب یک زن در زندگی مشترک Attract Women Step 10 Version 2

 

جمله‌هایی که به خانم‌ها احساس ارزش می‌دهند عبارتند از:

ـ امروز را چطور گذراندی؟

ـ می‌توانم کمکت کنم؟

ـ چی می‌خوای؟

کلید جذب یک زن

 • به جای اینکه چیزهای گران قیمت برایزنتان بخرید سعی کنید وقت بیشتری را به او اختصاص دهید. این خود از هر نوع هدایایی بالاتر است.
 • احساسات جایی خاص در زندگی خانم‌ها دارد و در صورتی ابراز خوشبختی می‌کنند که این احساسات به هدف برسند احساس رضایت و خوشبختی هم موقعی برای یک زن به وجود می‌آید که بفهمد همسرش واقعاً دوستش دارد. به او فکر می‌کند. در اعماق قلبش جایی را به او اختصاص داده است یک زن در هر مقام و موقعیتی که باشد، احساس قلبی خود را فراموش نمی‌کند و همین احساس برای خوشبخت کردن یک زن لازم است و هیچ چیز به اندازه آن نمی‌تواند غرور او را سیراب کند.
 • به لباس و آرایش زن خود توجهی خاص داشته باشید نه اینکه بی تفاوت و بی حوصله از کنار آن بگذرید، زیرا خانم‌ها تمایل دارند مورد توجه شوهرشان باشند.
 • درارتباطات او با اقوام و دوستانش دیوار نکشید. بلکه تلاش کنید این ارتباطات را استحکام بخشید بپذیرید او حق دارد به تمام رابطه‌های سالم و دوستانه‌ی خود ادامه دهد.
 • خانم‌ها از صحبت کردن و مشورت پیرامون مسائل مختلف لذت می‌برند اما همواره این مطلب را به خاطر بسپارید. به او هم فرصت صحبت کردن بدهید و هم در طول مکالمه سؤالاتی بکنید که او از جواب دادن آنها لذت ببرد.
 • زنان خیلی دوست دارند تا ز طرف مرد زندگیشان غافلگیر شوند، کلید جذب یک زن این است که  چیزی غیر قابل انتظار پیش‌بینی نشده و وسوسه کننده برایش تدارک ببینید.
 • از زن خود در مورد علایق و خواسته‌هایش بپرسید و حتی بدانید انجام چه کارهایی او را خوشحال می‌کند و حس نزدیکی و صمیمیت بیشتر به او می دهد.

حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For: کلید جذب یک زن در زندگی مشترک

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

٪ s را نظرات

 1. وجیهه اصغری(مشاوربیمه پاسارگاد) می گوید

  بادرودبیکران برشما استادگرامی.مطالب بسیارمهم ونکات کلیدی ذکرفرمودید که به نظر بنده با شناخت وآشنایی آقایان محترم با این نکات سبب تحکیم زندگی زناشویی خود خواهندشد.سپاس فراوان .

 2. فرخ هاشمی می گوید

  سلام آقای مهندس ودایع امروز مطلب کلید جذب زن را خواندم من ۱۷ سال است که ازدواج کردم و همه مطالب و نکات کلیدی خوبی بیان کردید ولی یکی از آن مطالبی من خودم تجربه کردم هدیه یک شاخه گل بود که در تمام زمان استفاده کردم

 3. فرخ هاشمی _ مشاوره سوغات می گوید

  سلام من در حرم امام رضا از زبان یک روحانی یک کلمه یاد گرفتم میگفت فقط قبل از اسم همسر خودتان کافی است بگویید عزیزم

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3