چگونه دیگران را جذب خود کنیم ؟

0
 • تصمیم بگیرید که امروز می‌خواهید قدرت جذبه را در خود تقویت کنید و در ارتباط خود با دیگران آن را تمرین کنید. این تصمیم شما را به سوی انجام کارهایی سوق می‌دهد که بتوانید افراد دیگر را وادار سازید درباره خود احساس شگفت‌انگیزی پیدا کنند.
 • خیلی نگران تغییر طرز فکر و احساس درونی خود نباشید، چون ممکن است بروز هر پیشرفت یا هر نتیجه‌ای زمان زیادی بگیرد. در عوض، بر نحوه رفتار خود چنان دقیق تمرکز کنید که گویی قبلاً یک فرد با جذبه بوده‌اید. این تصور ذهنی را ار خود دور بسازید که در درون فرد کاملاً با جذبه‌ای هستید و سپس در بیرون طبق آن عمل کنید.
 • تصمیم بگیرید عادت تماس چشمی مستقیم را در هنگام گوش کردن در خود تقویت کنید. هنگام صحبت کردن با افراد، یک موقعیت اجتماعی یا تجاری را انتخاب کنید. وقتی دیگران صحبت می‌کنند، اطمینان حاصل کنید که چشم‌هایتان به چشم‌های آنها نگاه می‌کنند.
 • به جذاب‌ترین فردی که می‌شناسید، فکر کنید. رفتار او را مشاهده کنید. سعی کنید بفهمید وقتی با جذبه است چه کار می کند. به تأثیری که بر دیگران دارد نگاه کنید آنچه را که مشاهده می‌کنید به کار ببندید و وقتی انگیزه در شما به وجود آمد بیاموزید که درست مثل الگویتان البته به روش خود، با جذبه، متقاعدکننده و قابل تحسین باشید.

چگونه دیگران را جذب خود کنیم ؟

 • تکان دادن سر به افراد دیگر خبر می‌دهد که شما فردی با محبت و صمیمی هستید و به آنها توجه می‌کنید این تکنیک عامل مهمی برای جذب کردن است. هنگامی که افراد دیگر صحبت می‌کنند، عادت تکان دادن سر و تأیید کردن آنها را در خود تقویت کنید. وقتی فراموش می‌کنید سرتان را تکان دهید و بدون حرکت فقط گوش می‌کنید، این حالت می‌تواند آرامش گوینده را بیشتر به هم بزند.
 • در مواجهه با افراد خود را معرفی کنید و از طرف مقابل بخواهید که خودش را به شما معرفی کند. آن وقت می‎‌دانید با او چگونه گفتگو نمایید. در گفت و گو با دیگران نخست باید اسم آنها را یاد گرفت چون هرکسی دوست دارد اسمش را از دهان دیگران بشنود. وقتی اسم کسی را به زبان می‌آورید، دارید به او می‌گویید که او را می‌شناسید.
 • همیشه کل بدن خود را به طرف فردی که صحبت می‌کند متمایل کنید. دست را از هم باز کنید و هنگام صحبت کردن دست‌های خود را حرکت دهید. اگر افراد چیزی می‌گویند که از نظرشان مهم و قابل توجه است کمی بیشتر به طرف آنها متمایل شوید.
 • در گفت و گوهای روزمره به خصوص وقتی که با تلفن صحبت می‌کنید، اصوات و الفاظ تأیید به کار ببرید. وقتی نمی‌خواهید خیلی درگیر موضوعی شوید، یا قصد دارید نسبت به آن بی‌طرف بمانید از اصوات تأییدی یا صداهای اصلی استفاده کنید.
 • هنگامی که با دقت گوش می‌کنید و گوینده خیلی احساساتی به نظر می‌رسد، پیش از آن که چیزی بگویید، با صبر بیشتری به حرف‌های او گوش دهید. قبل از آنکه وسط حرفش بپرید و پیشنهادی بدهید، اجازه دهید فرد صحبت کند و تمام عصبانیت و هیجانش را بیرون بریزد. مهم‌تر این که برای نصیحت کردن مراقب باشید، مگر این که کسی از شما بخواهد، از شما به خاطر گوش کردن دلسوزانه بیشتر تقدیر خواهد شد.

چگونه دیگران جذب کنیم ؟ - جنس مخالف جذب چگونه دیگران را جذب خود کنیم ؟ opposites attract in relationships

 

چگونه دیگران را جذب خود کنیم ؟

 • دقت کنید که نگاه‌ها به طرفین کوتاه باشد، هرگز بیشتر از دو تا سه ثانیه طول نکشد، در غیر این صورت شما در نظر او حواس پرت هستید. به خاطر داشته باشید که هدف شما فقط تماس چشمی خوب است بی‌آنکه فرد مقابل را ناراحت کنید.
 • تمرین کنید که در پایان هر نظر و ایده، یا درست بعد از گفتن یک نکته کلیدی مکث کنید. این تکنیک به شنونده کمک می‌کند که بداند در کجا یک ایده تمام شده و ایده دیگری شروع می‌شود به خاطر داشته باشید که حتماً بعد از گفتن نکته مهم، پیچیده یا غیر عادی مکث کنید. به شنونده اجازه دهید آنجه را که گفته‌اید هضم کند و در آن حال به خود فرصت فکر کردن و نفس کشیدن بدهید.
 • وقتی با کسی صحبت می‌کنید، خود را فراموش کنید. نگران این نباشید که محبوب و دوست داشتنی شوید. برعکس تلاش کنید دیگران احساس کنند که محبوب و دوست داشتنی هستند.
 • با هر شخصی که ملاقات می‌کنید مثل مهم‌ترین فرد در دنیا رفتار کنید وقتی به این روش با افراد برخورد کنید، کاری خواهید کرد که آنها نسبت خود اححساس شگفت‌انگیزی پیدا کنند. آنها شما را کاملاً با جذبه خواهند یافت. شاید این پیشنهاد با زندگی امروزی مغایرت داشته باشد، اما تحقیقات ثابت کرده است که افرادی که اندکی خواب نیمروزی دارند، کارایی بالاتر و خوشخویی بیشتری نسبت به دیگران دارند، بیست و پنج تا سی دقیقه خواب نیمروز معجزه می‌کند و این استراحت روزانه نباید با خواب شبانه تداخل پیدا کند. بنابراین خلوتی پیدا کن و در سکوت چرت کوتاه دلپذیری داشته باش این عادت بهره‌های فراوانی دارد.

 


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For: چگونه دیگران را جذب خود کنیم ؟

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3