چگونه جذاب تر شویم ؟

0

چگونه  جذاب‌تر شویم

همه ما علاقه‌مندیم یادمان در دل‌های اطرافیان باقی باشد و این تنها با سلاح خلق خوش حاصل می‌شود. هنگامی که به خاطرات پررنگمان با آشنایان مراجعه می‌کنیم افراد مهربان و خوش اخلاق از ماندگارترین شخصیت‌ها در ذهن و روحمان می‌باشند چنین ماندگاری در قلب‌ها آرزوی همه ماست و این مهم به دست نمی‌آید مگر آن که از رموز آن آگاه باشیم.

  1. ظاهری آراسته داشته باشید.

تمیز و مرتب باشید، هماهنگی و پاکیزگی شما، ناخودآگاه شما را جذاب می‌کند. بعضی افراد براساس تصوری اشتباه برای جذب شدن به زحمت زیادی می‌افتند و خود را به شکل‌های عجیب و غریبی درست می‌کنند. مهم‌ترین مسئله این است که مرتب و هماهنگ و در عین حال ساده باشید. نامرتب بودن، حتی حرف‌های قشنگ، مثبت و تأثیرگذار شما را ضایع می کند. فرزندی که همیشه پدر و مادر خود را آراسته و با ظاهری مرتب می‌بیند، ظاهر آراسته فرد ناآشنا او را نمی‌فریبد. چون ممکن است جذب ظاهر آراسته کسی شند که تأثیر منفی او از اثرات مثبتش به مراتب بیشتر باشد.

  1. بیشتر سکوت کنید

غالباً افراد به اشتباه برای که جذاب‌تر شوند، بیشتر شلوغ می‌کنند و به خطا می‌روند. سکوت، یک تأثیر دهنی و روانی بسیار قوی می‌گذارد. در سکوت، فرد پیرامون خود خلأ ایجاد می کند و هر خلائی جذب را سبب می شود. آنها که بیشتر صحبت می‌کنند و کمتر می‌شنوند از جذابیت خود می‌کاهند، حال آنکه سکوت و گوش دادن بیشتر به واقع شما را عاقل‌تر و قابل اطمینان‌تر معرفی می کند و این زمینه‌ای مساعد برای صمیمیت بیشتر است. سکوت سرشار از اعتماد به نفس سرچشمه صمیمیت است.

  1. نرم و ملایم سخن بگویید.

هنگامی که نرم و ملایم صحبت می‌کنید افراد را جذب خود می‌کنید و به راحتی می توانید بر روی آنها تأثیر بگذارید. آدم‌های خشن و اهل فریاد، افراد مناسبی برای اطمینان کردن نیستند.

زبان بدن جذاب- جذاب ترین مردان جذاب چگونه جذاب تر شویم ؟ charming

  1. فرد محترمی باشید.

بی‌احترامی به خود، به دیگران و بی‌احترامی و بی‌ادبی در کلام و رفتار همگی از جذابیت شما می‌کاهد. شما باید هم در ظاهر آراسته باشید و هم در باطن وارسته. افراد مودب و متین بی تردید جذابند و این جذابیت از درون موج می‌زند. محترم و مودب و با شخصیت باشید خواهید دید خود به خود جذاب می‌شوید.

  1. زیاد شوخی نکنید اما بسیار تبسم کنید.

شوخی فراوان از انرژی ذهنی و جذابیت شما می‌کاهد چراکه شوخی فراوان به تدریج مرزهای لازم بین افراد را از بین می‌برد. متبسم باشید که تبسم به چهره شما جذابیتی عمیق و ژرف می‌بخشد. در تبسم، سنگیی، متانت و جذابیات است.

  1. قاطعیت یعنی جذابیت

کسانی که شخصیت قاطعی دارند و هدف‌ها و ارزش‌های معینی دارند بدون استثناء می‌توانند افراد جذابی باشند. زیرا شخصیت‌هایی جذاب و تأثیرگذارند که بسیار مصمم هستند و اعتماد به نفس دارند. به دنبال اهداف مشخصی بودن و به آنها رسیدن اعتماد به نفس زیادی به ارمغان می‌آورد و جذابیت از وجود چنین شخصی موج می‌زند. آسان بودن اینطور نیست؟ فکر می کنم شما هم می‌توانید یکی از جذاب‌ترین و ماندگارترین‌ها باشید. معطل نشوید و دست به‌کار شوید. اگر می‌خواهید دیگران عاشق شما شوند، معطل نشوید دست به‌کار شوید شما همان‌قدر جذاب هستید که می‌خواهید باشید. اگر شما احساس جذاب بودن بکنید دیگران هم شما را جذاب خواهند یافت. همچنین اگر خود را غیر جذاب بدانید دیگران شما را جذاب نمی‌بینند. همه شما علاقه‌مندید که درباره‌ی خودتان احساس خوبی داشته باشید. به یاد داشته باشید که شما با دیگران برابرید و جاذبه و آمیزه‌ی جذابیت خاص خود را دارید.

زیبایی و خوش قیافه بودن بستگی به ژن‌ها و مسائل ارثی دارد. فکر نکنید که زیبایی و خوش‌قیافگی لازمه‌ی جذاب بودن است این به این معنی است که شما می‌توانید برای جذاب شدن کارهایی انجام دهید و نتیجه بگیرید.


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  چگونه جذاب تر شویم ؟

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3