چگونه در اولین برخورد بیشترین تأثیر را بگذارید؟

2

چگونه در اولین برخورد بیشترین تأثیر را بگذارید؟ 

گذاشتن تأثیر خوب در اولین قرار ملاقات برای ایجاد رابطه با دیگران بسیار مهم است. در مسائل کاری، تأثیرگذاری در اولین برخورد برای برقراری شراکت و رابطه‌ای سودمند و بادوام ضروری است.

خوب لباس بپوشید

درست است که این روزها لباس پوشیدن در محل کار بسیار راحت شده است، اما برای گذاشتن تأثیراولین قرار باید روی لباس پوشیدنتان دقت ویژه‌ داشته باشید. لباستان را باید به تناسب محلی که می‌روید و افرادی که با آنها ملاقات دارید انتخاب کنید. لازم نیست حتماً از لباس‌های گران و مارک‌دار استفاده کنید. اما حفظ تمیزی و مرتب بودن لباس مهم است.

اسم طرف مقابلتان رادراولین قرار به کرات استفاده کنید.

حتماً برایتان اتفاق افتاده است که کسی هنگام مکالمه اسمتان را استفاده می‌کند، شما احساس صمیمانه‌تری خواهید داشت. این کار نشان می‌دهد که شما حتی از اولین برخورد به فرد مقابل آنقدر توجه داشته‌اید که اسمش را حفظ کرده‌اید.

کمی هم شوخی کنید.

شوخ طبعی اگر به‌جا و درست استفاده می‌شود، بسیار خوب است. یک لطیفه یا خاطره بامزه خیلی سریع می‌تواند محیط را دوستانه‌تر کرده و جو خوبی ایجاد کند. متأسفانه اگر مراقب نباشید و لطیفه مناسبی را انتخاب نکنید، همه چیز برعکس خواهد شد. به همین دلیل در جلسه اول از تعریف لطیفه اجتناب کنید. می‌توانید به جای آن، مطلب یا خاطره‌ای جالب تعریف کنید.

اولین قرار - ۰۱ اولین قرار چگونه در اولین برخورد بیشترین تأثیر را بگذارید؟ hands connection

شنونده خوبی باشید.

یک شنونده خوب بودن آنقدرها هم که همه تصور می‌کنند سخت نیست. در هنگام گفتگو در اولین قرار، سعی کنید که او متوجه شود که حرفهایش را فهمیده و خوب به او گوش می‌کنید. گاهی می‌توانید سرتان را به علامت تأیید تکان داده یا از عبارات می‌فهمم، درست است یا غیره استفاده کنید. راه دیگری که باعث خواهد شد او مطمئن شود که حرف‌هایش را گوش داده‌اید این است که از او سؤال کنید. نکته بسیار مهم دیگر این است که هیچگاه وسط حرف طرف مقابلتان نپرید. این کار بسیار گستاخانه و از ادب به دور است.

بگذارید طرف مقابلتان مرکز توجه باشد.

یکی دیگر از نکات مهمی که باید دراولین قرار به آن توجه داشته باشید این است که هیچ‌وقت خودتان را در رأس توجه قرار ندهید. اجازه بدهید طرف مقابلتان نیز مرکز توجه قرار بگیرد.

قانون جذب به احساسات شما پاسخ می‌دهد.

آنچه در حق دیگران انجام دهید همانا برای خود انجام داده‌اید. پس اگر به هر شخص، موقعیت و یا رخداد زندگی برچسب بزنید. یقین بدانید که این برچسب را خود زده‌اید و این همان چیزی است که دریافت خواهید کرد. بی‌شک این مطالب آوازه‌ای خارق‌العاده است. چون به این معناست که شما قادرید هرچه را که خواهانش هستید و به آن عشق می‌ورزید با جست و جو و یافتن ویژگی‌های دوست داشتنی دیگران و دادن پاسخی مثبت به آنها از صمیم قلب، به ارمغان آورید. جهان کاتالوگی در پیش روی شماست، و در آن هنگام که با قدرت جادویی عشق خود آشنا شوید، توجه به نکات مورد علاقه‌تان در افراد دیگر به کاری تمام وقت برای شما تبدیل می‌شود. این کار تمام وقت بهترین و آسان‌ترین روش برای تغییر دادن کل زندگی‌تان است. زندگی ضربان پی‌درپی مشکلات و ناملایمات است.

به هوش باشید که به نکاتی که در دیگران دوست داردی و عشق می‌ورزید توجه کنید و از چیزهایی که دلخواهتان نیست روی برتابید. از این رو هیچ احساسی به آنها بذل نمی‌دارید. چقدر آسان است!!


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  چگونه در اولین برخورد بیشترین تأثیر را بگذارید؟

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

٪ s را نظرات

  1. فرخ هاشمی می گوید

    استاد ودایع همه موارد درست است ولی نباید ارتباط چشمی فراموش شود

    1. saeed می گوید

      مهمترین بخش هر ارتباط غیر کلامی چشم ها هستند .

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3