پنج راه برای جذب کردن دیگران با زبان بدن

0

پنج راه برای جذب کردن دیگران با زبان بدن 

  1. . پذیرش:

بزرگ‌ترین هدیه‌ای که شما می‌توانید به اشخاص دیگر بدهید جایگاه توجه بدون قید و شرط است، یعنی شما آنها را کاملاً همانگونه که هستند بدون هیچ محدودیتی بپذیرید. هیچ گاه از آنها انتقاد نکنید یا ایرادهای آنها را نگیرید. هر چیزی که مربوط به آنها می‌باشد را کاملاً به عنوان یک چیز شگف‌انگیز بپذیرید. این اولین مرحله‌ی شیفته کردن خواهد بود و اینکه چطور این پذیرش کامل را نشان دهید بسیار ساده است.

لبخند بزنید! هنگامی که شما در لحظه دیدار با دیگران لبخند می‌زنید، ارزشی که آنها برای خودشان قائل هستند به طور خودکار به بالا می‌جهد. آنها نسبت به خودشان احساس خوشحالی می‌کنند. احساس می‌کنند که مهم و ارزشمندند و کسی را که این احساس را در آنها به وجود آورده است دوست خواهند داشت و قبل از آنکه کلامی بگویید شیفته شما خواهند شد.رفتار غیرکلامی یا زبان بدن یک روند عالی برای پذیرش دیگران و جذب آنان است . 

جذب با زبان بدن - زبان بدن در زندگی  زبان بدن پنج راه برای جذب کردن دیگران با زبان بدن xLawOfAttractionAndSymbolicMeaning2 1

  1. قدردانی با زبان بدن :

هرکجا که از دیگران برای کارهایی که انجام داده‌اند، چه بزرگ و چه کوچک قدردانی کنید ارزش خودانگار آنها بالا خواهد رفت. آنها احساس اهمیت و ارزشمندی بیشتری می‌کنند و خود را تواناتر و شایسته‌تر می‌یابند. ذهنیت و احترامشان نسبت به خودشان بهبود یافته و بالا می‌رود و اینکه شما چگونه این احساس عالی را به دیگران القا کنید بسیار ساده است، برای هر دلیل کوچک یا بزرگی در هر موقعیتی فقط بگویید: “متشکرم” رفتار تشکرآمیز در مقابل هرکس و در ازای هر کاری که برایتان انجام می‌دهند را در خود بوجود آورید. از منشی‌تان به خاطر کارش، از نامزدتان به خاطر کمک‌هایش و از کودک‌تان به خاطر انجام آنچه که به آن افتخار می‌کنید تشکر کنید.

این کار دو نتیجه به دنبال خواهد داشت. هرگاه که به دیگری لبخند می‌زنید و از او تشکر می‌کنید نه تنها ارزش خودانگار و احساس مهم بودن را در او به مقدار زیادی بالا می‌برید، بلکه همین کار را برای خودتان نیز انجام دهید. دقیقاً هنگامی که کاری می‌کنید یا حرفی می‌زنید که دیگرا خودشان را بیشتر دوست داشته باشند شما نیز خودتان را بیشتر دوست خواهید داشت و هنگامی که خودتان را بیشتر دوست داشته باشید دیگران را خالصانه‌تر دوست دارید و به آنها اهمیت می‌دهید و در ادامه به اینکه چگونه بر دیگران تأثیر خوبی بگذارید فکر خواهید کرد و در نتیجه طبیعی‌تر دیگران را شیفته خود خواهید کرد.

  1. تأیید با زبان بدن :

آن چیزی است که کودکان برایش گریه می‌کنند و مردان برایش می‌میرند. همه انسان ها در طول حیاتشان بطور ناخودآگاه نیاز عمیقی به تأیید اعمالشان دارند. هیچ مقداری از تأیید شما را برای مدتی طولانی راضی نخواهد کرد. نیاز به تأیید مثل نیاز به غذا و آرامش همیشگی است. آنهایی که به طور مداوم به دنبال فرصتی برای تأیید دیگران هستند هرجا که بروند مورد استقبال قرار می‌گیرند.

شاید بهترین تعریف برای تأیید، ستودن باشد. این مطلب بسیار مهمی است که دوباره به آن اشاره خواهیم کرد. فقط به خاطر داشته باشید، هرگاه که شما کسی را به خاطر آنچه که انجام داده است ستایش می‌کنید ارزش خودانگاره‌اش بالا می‌رود و احساسی عالی نسبت به خودش پیدا می‌کند و در نظرش شما فردی فوق‌العاده جالب، قابل اعتماد و دوست داشتنی می شوید و کاملاً شیفته شما می‌گردد.

جذب با زبان بدن - مرد ها و زنان  زبان بدن پنج راه برای جذب کردن دیگران با زبان بدن 9781137324825

  1. تحسین:

آبراهام لینکلن می‌گوید: “هرکسی تحسین شدن را دوست دارد” هنگامی که شما شخصی را خالصانه و بی‌ریا به خاطر اموالش، ویژگی‌های خاصش یا انجام کارهایش مورد تحسین قرار می‌دهید، به طور خودکار احساس بهتری نسبت به خودش پیدا خواهد کرد. احساس مورد تأیید بودن، شناخته شده بودن، ارزشمند بودن و مهم بودن پیدا می کند و در نتیجه ابتدا خودش و سپس شما را بیشتر دوست خواهد داشت.

تحسین ویژگی‌های شخصی یک نفر مثل وقت‌شناسی، یا پشتکار در انجام کارها، موفقیت در گرفتن یک جایزه یا رسیدن به یک هدف، تحسین برای چیزهای کوچک به اندازه چیزهای بزرگ، راهنمای شما خواهد بود. همیشه به دنبال چیزی باشید تا دیگران را تحسین کنید پس از انجام آن دیگران شما را بیشتر دوست خواهند داشت و شیفته شما خواهند شد.

  1. توجه به یک نفر با زبان بدن :

شاید این مهم‌ترین رفتار مورد نظر ما باشد و موضوع فصل‌های بعدی هم خواهد بود. این قوی‌ترین رفتار برای ساختن ارزش خودانگار و کلید شیفته کردن فوری دیگران است. هنگامی که شما توجه کاملی به یک نفر می‌کنید آنها احساس ارزش و اهمیت بیشتری می‌کنند و شما را دوست خواهند داشت. اینها پنج وسیله نیرومند می‌باشند که تاکنون برای ساختن شخصیت خودانگار ساخته شده‌اند اگر شما بتوانید با تمرین مداوم در این رفتار ماهر شوید تبدیل به یکی از تأثیرگذارترین افراد در محدوده زندگی شخصی و شغلی می‌شوید.

 


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  پنج راه برای جذب کردن دیگران با زبان بدن

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3