نماد اس اس SS

0
نماد اس اس SSReviewed by پویا ودایع on Jan 31Rating:

شناخته­ ترین نماد اس اس SSهای نازی اولین بار سال ۱۹۳۳ توسط هنگ محافظت شخصی هیتلر استفاده شد. این نماد حروف آلمانی باستانی «Sig» یا «Sigel» یا «Siegel» بودند و جزئی از آن همه نماد سری بود که هیتلر استفاده می کرد.

به نظر می­رسد نشانه­ های مرموز، تأثیر زیادی روی نازی­ها داشته­ اند و استفاده از آن­ها به گیدو فون لیست نویسنده علوم رمزی و قومی برمی­گردد که فرد مهمی در عرفان آلمانی بود. خود SSها عامل­های سرّی هاینریش هیملر بودند و این افراد شامل اعضای گشتاپو تا سربازان SS مسلح می­شد. معنای اصلی نماد Sigel پیروزی، قدرت،موفقیت و سلامتی بود. بعضی منابع ادعا می­کنند که این یک نماد باستانی آسمان است و نشان­دهنده قدرت رعدوبرق است. نازی­ها اعتقاد داشتند که خواستگاه این نماد اس اس در کشورهای شمالی است و این نماد توسط جنبش سواستیکا خراب شد و به خاطر اعمال آن­ها تبدیل به نماد تعصب نژادی و مرگ شد.

نماد اس اس نماد اس اس نماد اس اس SS

دیدگاه واقع ­بینانه دیگر این است که طراحان نازی فقط به دنبال نمادهای آریایی شمالی بودند و شکل دو S را به عنوان زبان های آذرخش دوست داشتند. این با اعتقاد آن­ها در نیروی رعدوبرق، جنگ و قدرت «رعدآسا» گره خورده است.


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  نماد اس اس SS

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3