نماد صورت خندان

0
نماد صورت خندانReviewed by پویا ودایع on Nov 1Rating:

نماد صورت خندان

نماد صورت خندان یکی از پراستفاده ترین نمادهای حال حاضر است. این نماد یا به شکل تصویر بالا یا به شکل آیکون هایی که در ایمیل ها و اینترنت هستند برای نمایش شادی استفاده می شود. دو منبع هستند که ادعا می کنند این نماد را درست کرده اند (البته این جدا از میلیون ها کودکی است که هر روز به صورت غریزی این نماد را می کشند).

Harvey_Ball- نماد خندان صورت خندان نماد صورت خندان

مدعی اول هاروی بال است که ادعا کرده این صورت را سال ۱۹۶۳ برای یک شرکت بیمه آمریکایی در ماساچوست ساخته است. دومین مدعی دیوید استرن ازآژانس تبلیغاتی دیوید استرن در سیاتل است. هیچ کدام این نماد را تجاری نکردند. اگر نمادی باشد که باید به صورت آزاد در اختیار همه قرار گیرد این نماد است، اما گفته شده این نماد سال ۱۹۷۱ توسط یک تاجر فرانسوی به صورت یک نماد تجاری ثبت شده است. فرانکلین لوفرانی نماد “دنیای خندان” را به منظور فروش ساخت و مجوز استفاده صورت خندان را در انگلیس و اروپا به فروش رساند.

نماد خنده - یاهو - زبان بدن  صورت خندان نماد صورت خندان

این نماد صورت خندان  در بیشتر از ۱۰۰ کشور و ۲۵ نوع کالا و خدمات ثبت و استفاده شده است. نوعی خاصی از این نماد با ۳ چشم به عنوان یک لوگو در یک فیلم عملی تخیلی در سال ۲۰۰۱ به نام تکامل استفاده شد.

 

Day-template.svg صورت خندان نماد صورت خندان

آشنایی با نماد صورتک خندان

تعداد نوشته ها:۳۵۳
تعداد نظرات:۴۳
Profile Status
ACTIVE

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دانلود فایل شناخت دروغ از طریق زبان بدن
اگر دوست دارید از حالت چهره و حرکات فرد بفهمید که او راست می گوید یا دروغ,کافیست ایمیل خود را وارد کنید تا فایل ۱۰ دقیقه ویدیویی که پویا ودایع در آن توضیح می دهد را به صورت رایگان دریافت کنید
قول می دهیم ایمیل های نامربوط به شما ارسال نکنیم