معنی دست دادن ها در دیدار آنجلینا جولی با ملکه الیزابت در کاخ باکینگهام

0
معنی دست دادن ها در دیدار آنجلینا جولی با ملکه الیزابت در کاخ باکینگهامReviewed by پویا ودایع on Nov 4Rating:

آنجلینا به همراه کل خانواده پیت-جولی اقدام به ملاقات از قصر باکینگهام کردند. در حالی که این بازیگر مشهور مورد استقبال ملکه الیزابت دوم قرار گرفت. آنجلینا نشان افتخاری Grand Cross  خود را در اتاق ١٨٤٤ قصر در حالی دریافت کرد که یک کت دامن یاسی رنگ بسیار زیبا به همراه کفش پاشنه بلند مناسبی پوشیده بود. پوشش او به لباس یک سره و صورتی رنگ ملکه هم از نظر رنگ و هم بلندی می‌آمد.
این نشان به واسطه تلاش‌های آنجلینا در زمینه مبارزه با خشونت جنسی در مناطق مختلف و همچنین ادامه دادن این کوشش‌ها به او اهدا شد.

در حال دیدار ، عکس دست دادن ملکه با این بازیگر سروصدای زیادی کرد و خیلی از دوستان علت و معنی این نوع دست دادن ا از من پرسیدند .شاید این نوع دست دادن را زیاد در عموم مردم ندیده باشیم اما این نوع دست دادن و گرفتن دست در بین ملکه و همسر و درباریان زیادی شایع است و مفهوم همچون حمایت و مهربانی را منتقل می نماید . در این نوع دست دادن که نمونه های ان را در تصاویر زیر می بینید دست به سمت پایین و زمین کج می شود و دست دیگران را به سورت مشت نیمه در بر می گیرند . این نوع دست دادن معمولا در پادشاهان انگلیس و درباریان دیگر کشور ها  دیده شده است که می توان از عدم تمایل پادشاهان و ملکه ها برای تماس کامل دست و لمس بدن خود با دیگران هم نام برد .
Buckingham Palace Hosts Reception Ahead Of Australia Trip دست دادن ها معنی دست دادن ها در دیدار آنجلینا جولی با ملکه الیزابت در کاخ باکینگهام 7b16c353d7b4adf4 129162738 10 93-8-13 دست دادن ها معنی دست دادن ها در دیدار آنجلینا جولی با ملکه الیزابت در کاخ باکینگهام 93 8 13 Queen Elizabeth II shakes hands with Northern Ireland Deputy First Minister Martin McGuinness at the Lyric Theatre in Belfast دست دادن ها معنی دست دادن ها در دیدار آنجلینا جولی با ملکه الیزابت در کاخ باکینگهام Queen Elizabeth II shakes hands with Northern Ireland Deputy First Minister Martin McGuinness at the Lyric Theatre in BelfastALeqM5iQCiwFuBQLcuMJf_RiolXqAm79-A دست دادن ها معنی دست دادن ها در دیدار آنجلینا جولی با ملکه الیزابت در کاخ باکینگهام ALeqM5iQCiwFuBQLcuMJf RiolXqAm79 A

 

 

 

دوستان می توانند نمونه های دیگر  را برای برسی و تحلیل برای من ارسال نمایند .


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  معنی دست دادن ها در دیدار آنجلینا جولی با ملکه الیزابت در کاخ باکینگهام

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3