محبوب شدن آسان است

0

راه‌های محبوب واقع شدن

هرگاه پایتان را از در خانه بیرون بگذارید و با توده عظیمی از الماس بر روی زمین روبرو گردید، کم‌کم برایتان عادی شده و دیگر آنها را به چشم سنگ‌های ارزشمند نخواهید نگریست. زیاد معاشرت کنید. سپس غیر قابل دسترس گردید. هر چه بیشتر با شخصی ارتباط داشته باشید آن شخص بیشتر شما را دوست خواهد داشت.

چندین مطالعه دیگر نشان داده که در معرض قرار گرفتن مکرر با هر محرک خاص ما را نسبت به آن محرک علاقه‌مندتر می‌گرداند. (تنها، زمانی این نظریه صدق نمی‌کند که واکنش اولیه ما به آن محرک منفی باشد). بنابراین در ابتدای آشنایی از اینکه کناره‌گیر، گریزان و غیرقابل دسترس باشید، پرهیز کنید. در عوض به دنبال بهانه‌های فراوان برای آنکه وقت خود را با وی بگذارانید باشید.

اکنون حواستان را کاملاً جمع کنید چون این مرحله زیرکانه بوده و احتیاج به مهارت دارد. درست زمانی که مطمئن شدید که او را مجذوب خود کرده و محبوب گشته‌اید و به تدریج معاشرت خود را کاهش داده و کمتر در دسترس قرار گیرید و این کار را تا زمانی که وی شما را دیگر ملاقات نکرده و نبیند ادامه دهید.

شما اکنون “قانون کمیابی” را به طور مؤثر بکار گماردید. همه ما واقف هستی که مردم خواهان چیزهایی هستند که نمی‌توانند داشته باشند و همیشه در دسترس بودن شما سبب کاهش ارزش و شأن شما می‌گردد.

برای مثال هرگاه پایتان را از در خانه بیرون بگذارید و با توده عظیمی از الماس بر روی زمین روبه‌رو گردید، کم‌کم برایتان عادی شده و دیگگر آنها را به چشم سنگ‌های گرانبها و ارزشمند نخواهید نگریست این قانون کمیابی است که سبب می‌شود بیشتر طالب آنها گردید. با آنان باشید و سپس کمیاب گردید مشاهده خواهید کرد محبوب‌تر می‌شوید.

ما مرتباً در مورد مسائلی چون شور و اشتیاق، جاذبه جنسی و عشق صحبت به میان می‌آوریم اما به شباهت‌ها اشاره‌ای نمی‌کنیم. باید آگاه باشیم افراد با خصوصیات متضاد در بلند مدت جذب یکدیگر نمی‌شوند. همواره در جستجوی شباهت‌ها میان خود و شریک زندگی‌مان می‌باشیم. اغلب با گشتن و مهاشرت با دوستانی که مورد علاقه‌مان نمی‌باشند ترس داریم پس چرا با معشوق خود چنین کنیم؟ علاقه‌مند بودن و دوست داشتن کسی بسیار مهم‌تر از آن است که ما عاشق آن فرد باشیم. تنها شباهت‌های اخلاقی و شخصیتی ما نیست که حائز اهمیت می‌باشد. هرگاه شما با فردی که از لحاظ ظاهر شبیه شما باشد آشنا گردید، احتما آنکه وی شیفته و دلباخته شما گردد چهار برابر می‌باشد.

برای رسیدن به اوج موفقیت حتماً باید این توانایی را داشته باشید. توانایی که از همه چیز و هیچ چیز تشکیل شده است. از آرزویی که برای بدست آوردنش سخت تلاش کنید. یک نگاه، یک قدم زدن نه چندان طولانی، تناسب اندام، آوای یک کلام و یک ژست راحت. نیازی نیست خوش تیپ و عالی باشید فقط لازم است توانایی شیفته کردن دیگران را داشته باشید.

اگر دوست دارید روش‌ها و تکنیک‌هایی را یاد بگیرید که بتوانید دلربای همه باشید، چیزهایی را که یاد می‌گیرید بکار ببرید تا خودتان نتایجش را در عمل ببینید.

محبوب شدن اسان - محبوبیت محبوب محبوب شدن آسان است Feature Image Most Popular Posts 2015

بیشتر از ۸۵% موفقیت‌های شما در کار و زندگی شخصی‌تان وابسته به توانایی شما در برقراری ارتباط مؤثر با دیگران است. شعور اجتماعی یا توانایی در ارتباط دو طرفه گفتگو، شرکت در بحث و تحریک دیگران بیشترین و مهم‌ترین استعدادی است که شما می‌توانید داشته باشید که البته این استعداد را می‌توانید پرورش دهید. با تمرین بعضی از روش‌ها و تکنیک‌هی برقراری ارتباط که بوسیله بیشتر افراد تأثیرگذار و مفید در دنیای امروز مورد استفاده قرار می‌گیرد می‌توانید بیاموزید که چگونه گرم، دوست‌داشتنی، محبوب و افسونگر باشید. راز این بزرگان چیز پوشیده‌ای نیست آنها به راحتی از روش‌هایی استفاده می‌کنند که دیگران را به گونه‌ای تحت تأثیر قرار می‌دهند که به راحتی شما را قبول کنند و برای حرف‌های شما ارزش قائل شوند. در نتیجه دیگران علاقه‌مند می‌شوند که تحت تأثیر شما قرار بگیرند، از شما چیزی بخرند، با شما وارد یک تجارت شوند و یا یک رابطه خصوصی با شما برقرار کنند.

توانایی شما در جذب کردن دیگران است که شما را تبدیل به یک آدم دوست داشتنی می‌کند و بیشتر از هر توانایی دیگر می‌تواند درهای بسته را به روی شما باز کند.

هرچه دیگران شما را در ذهنتان بیشتر دوست داشته باشند و هرچه دوستانه‌تر در مورد شما فکر کنند بیشتر دوست دارند که شما را ببینند، به شما گوش کنند، در میهمانی‌هایتان حاضر شوند و شما را به میهمانی‌هایشان دعوت کنند. با یادگیری حقایق ساده‌ای در مورد جذب کردن دیگران و تمرین تکنیک‌هایی که به دنبال آن می‌آید می‌توانید به طرز غیر قابل باوری تأثیر و لذتی را که در تعامل با دیگران به دست می‌آورید بهبود ببخشید. این کار را از داخل خانه شروع کنید و بعد به دیگران تسری دهید.

شما در آینده موفق‌تر خواهید بود، پول بیشتری به دست می‌آورید، سریع‌تر ارتقاء می‌یابید، بیشتر می‌فروشید، در بحث‌های بیشتری برنده می‌شوید و بهتر می‌توانید دیگران را تحت تأثیر قرار دهید و آنها را به آینده امیدوار کنید.

 


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  محبوب شدن آسان است

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3