قسمتی از فیلم کنفرانس بازاریابی و فروش -برج میلاد ۲۳ مردادماه

0
قسمتی از فیلم کنفرانس بازاریابی و فروش -برج میلاد 23 مردادماهReviewed by پویا ودایع on Sep 8Rating:

ﮐﻨﻔﺮاﻧﺲ ﻣﻠﯽ ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ و ﻓﺮوش ﭘﻨﺞ ﺷﻨﺒﻪ ۲۳ مرداد ماه ۱۳۹۳ ﺑﺎ عنوان «بزرگترین کنفرانس بازاریابی و فروش» و با روﯾﮑﺮد ابزارهای ﻧﻮﯾﻦ ﻣﺪﯾﺮﯾﺘﯽ، ﻣﺎﻟﯽ و ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ ﺑﺮﮔﺰار ﺷﺪ.

ﺑﻪ ﮔﺰارش خبرنگار سرویس باشگاه جوانی خبرگزاری برنا، این کنفرانس در سالن همایش های برج میلاد از ساعت ۸ صبح آغاز و تا ۱۵عصر با حضور بیش از ۱۰ تن از اساتید، بزرگان و صاحب نظران به طول انجامید که همچنین ۱۵۰۰ نفر از مدیران، ﻣﺸﺎوران ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬاری، کارشناسان، داﻧﺶ پژوهان و علاقه مندان این حوزه برگزار شد.

در کنفرانس مذکور ۸ تن از اساتید مسلم بازاریابی و فروش کشور به ایراد سخنرانی درباره آنچه در عصر امروز مهم ترین عاملِ رشد، توسعه و بقای هر سازمانی به شمار می آید، پرداختند از جمله این اساتید می‌توان به پروفسور مسعود حیدری، دکتر عبدالحمید ابراهیمی، دکتر احمد روستا، دکتر محمدرضا نظری، دکتر حمیدرضا نمازی، مهندس پویا ودایع، و .. … اشاره کرد.

از مهمترین سرفصل‌های بیان شده در این کنفرانس می توان – چیستی بازاریابی و فروش – نقش مذاکره حرفه ای در بازاریابی و فروش- ارتباطات و فرهنگ شناسی سازمانی- اخلاق بازاریابی حرفه ای- الگوهای وفادارسازی مشتریان- زبان بدن در فروش  را نام برد.

از دیگر برنامه‌های جانبی در حین برگزاری کنفرانس می توان به پخش و تحلیل پاورپوینت های آموزشیِ مرتبط با مسایل بازریابی و فروش، معرفی برخی شرکت‌ها و برندهای موفق، پذیرایی و پخش موسیقی اشاره کرد. همچنین به تمامی شرکت کنندگان در این کنفرانس یک کارت با یک کد مشخص اعطا شد تا در صورت تمایل به اخذ گواهینامه آموزشیِ کنفرانس، در سایت ثبت نام کنند.
گفتنی است، مسئولیت مطالعات و تحقیقات استراتژیک این مراسم برعهده شروین پیکارجو بوده است.

منبع :    http://www.bornanews.ir/Pages/News-211649.aspx

 

 

فیلم حاشیه کنفرانس ملی بازاریابی و فروش  – برج میلاد – ۲۳ مرداد

 

سخنرانی مهندس پویا ودایع  در بزرگترین در کنفرانس ملی بازاریابی و فروش در حوزه زبان بدن  – برج میلاد – ۲۳ مرداد


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  قسمتی از فیلم کنفرانس بازاریابی و فروش -برج میلاد ۲۳ مردادماه

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3