به بهانه بیست اسفند تولد سرلشکر قاسم سلیمانی

 

درباره سرلشکر قاسم سلیمانی

قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران است. او در طول جنگ هشت ساله ایران و عراق فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بود. وی در ۴ بهمن ۱۳۸۹ درجه  سرلشکری دریافت کرد. آیت الله علی خامنه ای رهبر ایران اسلامی  در تقدیر از عملکرد سرلشکر قاسم سلیمانی از ایشان  به عنوان “شهیدزنده” نام برده اند .

اسفند ماه سالروز تولد سرلشکر  قاسم سلیمانی است  . دوست دارم چند کلمه ای خطاب به این سرباز بنویسم . کسانی که من از نزدیک می شناسند می دانند که تیپ و قیافه من زیاد به ایشان و دوستان سرلشکر نمی خورد و هیچ گاه فعالیت سیاسی و … نداشتم . اما هر روز که خبر ها رو می بینم هر وقت نام قاسم سلیمانی رو می شنوم لذت می برم  حتی چند روز پیش چند آلمانی او رو تو تلویزیون به من نشان دادند و  سوال کردند که این کسیت ؟ من فقط فخر فروشی کردم  با افتخار او را معرفی کردم . امنیت  این احساسی هست که همه ما شاید این روزها با وجود داعش در منطقه می کنیم و شاید ان احساس امنیت با وجو د  همچین افرادی در کشور و ارتش و سپاه است .امثال این افراد در کشور زیاد داریم افرادی که به جای استفاده از رانت و لقب و نام به فکر ادای دین خود به مردم هستند . می دانم خیلی  دست به دعا هستند برای سلامتی قاسم سلیمانی ، آزوی سلامتی برای او دارم .اما اسفند تولد این مرد بزرگ است . شاید هر کسی جای او باشد روز تولد را مرخصی بگیرد و به خود استراحت دهد اما بعید می دانم او خدمت را به رها کند .

 

سرلشکر قاسم سلیمانی

ما  پز شما رو به خارجی ها  می دهیم  . تولدتان مبارک

خسته نباشید

 

 

 

 

دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
برای استفاده از کد QR می بایست گوشی خود را در مقابل این کد قرار داده تا لینک در گوشی شما نمایش داده شود QR Code For:  به بهانه بیست اسفند تولد سرلشکر قاسم سلیمانی
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *