خنده با خندوانه !

برنامه خندوانه که چند وقتی است با اجرای رامبد جوان در حال پخش از شبکه جوان هست یکی از برنامه های هست که هر وقت زمانی دست بدهد سعی می کنم ان را ببینم . برنامه ای است که مهمان های خاص را می اورد و با انها گپ و گفت می کند .

رامبد با تجربه بازیگری خود توانسته یک تاتر زنده و طنز را در برنامه اجرا کند ، و ارتباط خوبی با مهمان ها برقرار می کند . رامبد جوان یک طنز پرداز موفق بودهاست که توانسته یک برنامه را به اوج برساند . رامبد سعی کرده گفتگوی متفاتی با دیگران داشته باشد . شاید خیلی از افراد که مهمان هستند قبلا در برنامه های دیگر گفتگو داشته باشند اما گفتگو در خندوانه متفاوت تر از دیگر برنامه ها  است ، سوالات و پاسخ ها کاملا نو و با طنز و آزادی گفتگو همراه است .

این برنامه  با تکیه بر شوخ طبعی سازندگان خود سعی کره سوالات را همراه با چاشنی طنز بکند و این امر بیننده را غافلگیر می کند . غافلگیری ببینده توسط مجری و مهمان و جواب های انها یک پدیده عالی است که می تواند اوقات مفرحی را برای همه بینندگان ایجاد کند . رامبد و همکارانش سعی کرده اند با دکور های متفاوت و خاص در سری دوم و خلق شخصیت عروسکی فضای متفاوت و شاد را برای بینندگان ایجاد کنند .

 

خندیدن - خندوانه خندوانه خنده با خندوانه !

رامبد جوان عاشق پروژه خودش است و این می شود ار اجرا و وسواسی که در انتخاب بعضی از مهمان ها دارد فهمید،امیدواریم این برنامه روند تکاملی خودش را پی بگیرد و بتواند لحظات خوب و خوشی را برای مردم فراهم نماید .

 در ادامه مطلبی در زندگی ایدال چاپ شده است که می توانید ان را مطالعه نمایید . در این مقاله ما به زبان بدن جناب خان پرداختیم . 

دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
برای استفاده از کد QR می بایست گوشی خود را در مقابل این کد قرار داده تا لینک در گوشی شما نمایش داده شود QR Code For:  خنده با خندوانه !
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *