الگوی نفرات ارزیاب در تست disc

الگوی ارزیاب در تست دیسک اینگونه افراد ارزیاب را به ما معرفی می نماید  :

 

احساسات : تلاش برای خوب به نظر رسیدن

هدف : «پیروزی» همراه با لیاقت و شایستگی

ارزیابی دیگران بوسیله : توانایی راه‌اندازی کارها

تأثیر بر دیگران از طریق : شناساندن از طریق رقابت

ایجاد ارزش برای سازمان از طریق : دستیابی به اهداف همراه با گروه

استفاده بیش از حد از : اقتدار؛ ابتکار

تحت اجبار و فشار : ناآرام، نقاد و بی‌حوصله می‌شوند

ترس و نگرانی از : بابت «از دست دادن» یا «شکست» و مذمت دیگران

 

 

اثربخشی خود را با استفاده بیشتر از این عوامل افزایش می‌دهند : کار را تا پایان، شخصاً‌ دنبال کنند؛ همدلی هنگام وجود مخالفت؛ با آهنگی ثابت و پیوسته حرکت کنند.

ارزیابان ایده‌های خلاقه‌نه‌ای می‌آفرینند که در جهت اهداف عملی بکار می‌رود. آنان از روشهای مستقیم برای دستیابی به نتایج بهره می‌جویند. این افراد رقابت‌جو هستند اما مردم ترجیح می‌دهند آنها را بیشتر قاطع تلقی کنند تا افرادی پرخاشگر چون آنها نسبت به دیگران با ملاحظه رفتار می‌کنند. به جای دستور دادن به دیگران با تشویق؛ افراد را درگیر کار می‌کنند. ارزیابان با تشریح دلایل منطقی فعالیتهای پیشنهادی، افراد دور و بر خود را به همکاری وا می‌دارند.

 

 

Adaptive-Testing-Graph-DiSC-Profile شخصیت شناسی الگوی نفرات ارزیاب در تست  disc Adaptive Testing Graph DiSC Profile

 

ارزیابان به دیگران کمک می‌کنند تا آنها تصویری از مراحل لازم جهت کسب نتایج را بدست آورند. آنها معمولاً‌ از جزئیات برنامه کاری صحبت می‌کنند که برای اطمینان از پیشرفت منظم جهت حصول نتیجه، گردآوری کرده‌اند. از آنجایی که ارزیابان مشتاق پیروزی هستند، زمانی که استانداردهای آنان رعایت نشود و یا پیگیری زیاد برای اتمام کار لازم است، افراد بی‌حوصله‌ای می‌شوند.

ارزیابان منتقدین خوبی هستند. آنان انتقادات خود را شفاهی می‌گویند و گهگاهی کلمات آنان برخورنده است. این افراد اگر آرام و آسوده خاطر باشند، کنترل بهتری روی اوضاع دارند. یک قاعده کلی مفید جهت موفقیت این است که «وقتی چیزی را می‌بری، چیز دیگری را می‌بازی».

 

 

دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
برای استفاده از کد QR می بایست گوشی خود را در مقابل این کد قرار داده تا لینک در گوشی شما نمایش داده شود QR Code For:  الگوی نفرات ارزیاب در تست  disc
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *