بررسی استایل و زبان بدن شهاب سینمای ایران

بررسی استایل و زبان بدن شهاب سینمای ایرانReviewed by پویا ودایع on Nov 8Rating: 5.0زبان بدن شهاب حشینی برگ برنده شهاب بیشترین محبوبیت او به‌دلیل حرکات صورتش است و اولین چیزی که به استایل او کمک می‌کند، همین قضیه است. این موضوع باعث می‌شود لباس‌هایی که می‌پوشد، بهتر به نظر برسد. نوع ایستادن و صحبت‌کردن با توجه به نقش‌هایی که ایفا می‌کند، متغیر است. شهاب حسینی درون‌مایه درون‌گرایی دارد و همین مسئله او را کمی مرموز نشان می‌دهد.

مقاله چاپ شده در مجله زندگی ایدآل به قلم پویا ودایع 

زبان بدن شهاب حسینی - اصغر فرهادی-زبان بدن  بررسی استایل و زبان بدن شهاب سینمای ایران 201552715391814a

برگ برنده استایل شهاب حسینی در چیست؟

شهاب حسینی از هنرمندانی است که خیلی دغدغه انتخاب لباس از کمپانی‌های شناخته‌شده دنیا را ندارد. در نگاه عموم مردم، او با وجود ساده‌پوش‌بودن از بسیاری هنرمندان دیگر محبوبیت بیشتری دارد. قطعا در میزان تاثیرگذاری شهاب سینمای ایران، به غیر از سبک بازی‌اش موارد دیگری هم دخیل است. مواردی مثل زبان بدن و حتی همین ساده‌پوشی‌اش. شهاب حسینی که از تئاترهای دانشجویی پله‌های ترقی را طی کرد، خیلی‌ها از اجراهایش در برنامه نیم‌رخ به خاطر دارند. اینکه چرا با وجود این همه سادگی در انتخاب لباس و گاهی نگاهی بی‌تفاوت در نحوه لباس‌پوشیدن او را بدتیپ نمی‌دانیم، در ادامه بررسی شده است. به همین دلیل، علاوه‌بر بررسی ا%


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  بررسی استایل و زبان بدن شهاب سینمای ایران

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

٪ s را نظرات

  1. saeed می گوید

    برای من جالبه که این طور دقیق و بی غرض می نویسید . من اسم شما رو شنیده بودم ولی متاسفانه یه جورای پشت شما حرف می زدند و حس خوبی نداشتم نسبط به شما . دیروز اخرین جلسه کلاس زبان بدن شما بود که دوست من شرکت کرده . شب که حرف زدیم دیدم اصلا یه چیز متفاوت در مورد شما می گوید و فکر کنم که باید می یومدم کلاس شما رو . سایت شما رو معرفی کرد و من برای اولین بار این مطالب می خونم و می تونم بگم به واقعیت بسیار نزدیکتر است . امیدوارم سال ۹۵ کلاس زبان بدن یا مذاکره بگذارید من اولین نفر ثبت نام می کنم .

  2. وجیهه اصغری می گوید

    بسیارسپاسگزارم ازتحلیل شما استادارجمند.با کسب اجازه ازشمااستادبزرگوار،دوست دارم درمحضرشمااین مطلب را اضافه نمایم که به نظربنده فکرمی کنم یکی ازعوامل دیگرموفقیت شهاب حسینی این است که ایشان درابتدادرزمینه اجرادرمدت نه چندان کوتاه محبوبیت بسیاری درمیان نسل جوان پیداکرد.شایدتسلطی که ایشان درزمینه اجراوفن بیان دارنددرزمینه بازیگری بسیاربه ایشان کمک کرده است.وهمین طورانتخاب هوشمندانه نقش درزمینه بازیگری وبنابه فرمایش استادمحترم زبان بدن قوی ازعوامل موفقیت وستاره شدن ومحبوبیتشان شده است.وشایدهم معصومیت ونجابتی که درچهره وچشمان ایشان موج می زند.

نظرات بسته شده است.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3

ضمانت بازگشت وجه یک ماهه

پکیج عیدانه - پویا ودایع pot new3