آیا حیوانات هم می خندند ؟

به راستی تا کنون به این فکر  کرده اید که ایا حیوانات قادر به خندیدن هستند یا خیر ؟   شاید ما انسان ها تنها موجوداتی باشیم که قادر به خندیدن باشیم . اما چیزی که مشخص است حالت خندیدن یکی از ۲۰۰۰ حالتی هست که در چهره ما انسان ها نمایان و قابل درک است . ما در صورت خود می توانیم ۲۰۰۰ حالت مختلف و منحصر به فرد را ایجاد نماییم . خندیدن کی از این حالت ها هست که علاوه بر زیبا تر شدن چهره ما مکانیزم های دفاعی بدن ما رو هم فعال تر و قوی تر خواهد کرد .

 

 

خنده حیوانات - 303 خنده حیوانات آیا حیوانات هم می خندند ؟             303

 

چهره جیوانات همانند ما دارای عضلات پیچیده است که علم ما تا کنون نتوانسته همچین سیستم عضلانی منسجم و قوی طراحی و اجرا نماید . حیانات هم همچون ما با تغییر عطلات چهره و بهره گرفتن از ماهیچه ها صورت اقدام به نشان دادن حالت های خود به ما می کنند . 

 

خنده میمون خنده حیوانات آیا حیوانات هم می خندند ؟

یکی از مهمترین تشابه های ما با حیوانات این است که دهان همه ما رنگی صورتی و یا قرمز رنگ دارد ! دلیل این امر مشخص نیست ولی با خمیازه کسیدن و حتی خندیدن می توانیم دهان یکدیگر را ببنیم .

 

خنده حیوانات - 3055 خنده حیوانات آیا حیوانات هم می خندند ؟             3055

 

ماهی ها به دلیل صورت خاص خود کمتر تشابه خنده و یالبخند را در چهره با ما ایجاد می کنند . 

خنده حیوانات - 30552 خنده حیوانات آیا حیوانات هم می خندند ؟             30552

اما چیزی که برای همه ما جذاب هست نوع چهره حیوانات در حالت های مختلف است که باعث می شود ما انها را باحالات چهره خودمان مقایسه و نتیجه گیری بکنمی که حیوانات چه حسی دارند ! شاید روزی دستکاه های برای خواندن و چهره شناسی حیوانات به بازار بیاید . برای خندیدن حیوانات مثال های زیادی می شود زد که هنوز هم در هاله ای از ابهام است که آیا واقعا حیوانات می خندند ؟ 

دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
برای استفاده از کد QR می بایست گوشی خود را در مقابل این کد قرار داده تا لینک در گوشی شما نمایش داده شود QR Code For: آیا حیوانات هم می خندند ؟
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *