آیا حیوانات هم می خندند ؟

0
آیا حیوانات هم می خندند ؟Reviewed by پویا ودایع on Aug 22Rating:

به راستی تا کنون به این فکر  کرده اید که ایا حیوانات قادر به خندیدن هستند یا خیر ؟   شاید ما انسان ها تنها موجوداتی باشیم که قادر به خندیدن باشیم . اما چیزی که مشخص است حالت خندیدن یکی از ۲۰۰۰ حالتی هست که در چهره ما انسان ها نمایان و قابل درک است . ما در صورت خود می توانیم ۲۰۰۰ حالت مختلف و منحصر به فرد را ایجاد نماییم . خندیدن کی از این حالت ها هست که علاوه بر زیبا تر شدن چهره ما مکانیزم های دفاعی بدن ما رو هم فعال تر و قوی تر خواهد کرد .

 

 

خنده حیوانات - 303 خنده حیوانات آیا حیوانات هم می خندند ؟             303

 

چهره جیوانات همانند ما دارای عضلات پیچیده است که علم ما تا کنون نتوانسته همچین سیستم عضلانی منسجم و قوی طراحی و اجرا نماید . حیانات هم همچون ما با تغییر عطلات چهره و بهره گرفتن از ماهیچه ها صورت اقدام به نشان دادن حالت های خود به ما می کنند . 

 

خنده میمون خنده حیوانات آیا حیوانات هم می خندند ؟

یکی از مهمترین تشابه های ما با حیوانات این است که دهان همه ما رنگی صورتی و یا قرمز رنگ دارد ! دلیل این امر مشخص نیست ولی با خمیازه کسیدن و حتی خندیدن می توانیم دهان یکدیگر را ببنیم .

 

خنده حیوانات - 3055 خنده حیوانات آیا حیوانات هم می خندند ؟             3055

 

ماهی ها به دلیل صورت خاص خود کمتر تشابه خنده و یالبخند را در چهره با ما ایجاد می کنند . 

خنده حیوانات - 30552 خنده حیوانات آیا حیوانات هم می خندند ؟             30552

اما چیزی که برای همه ما جذاب هست نوع چهره حیوانات در حالت های مختلف است که باعث می شود ما انها را باحالات چهره خودمان مقایسه و نتیجه گیری بکنمی که حیوانات چه حسی دارند ! شاید روزی دستکاه های برای خواندن و چهره شناسی حیوانات به بازار بیاید . برای خندیدن حیوانات مثال های زیادی می شود زد که هنوز هم در هاله ای از ابهام است که آیا واقعا حیوانات می خندند ؟ 


حجم:
گوینده:
دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For: آیا حیوانات هم می خندند ؟

شما همچنین ممکن است مانند سایر مقالات این نویسنده

انصراف از پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد ویژه "چگونه با هر کسی ارتباط بگیریم؟"توضیحات بیشتر + خرید
+ +
دانلود فایل شناخت دروغ از طریق زبان بدن
اگر دوست دارید از حالت چهره و حرکات فرد بفهمید که او راست می گوید یا دروغ,کافیست ایمیل خود را وارد کنید تا فایل ۱۰ دقیقه ویدیویی که پویا ودایع در آن توضیح می دهد را به صورت رایگان دریافت کنید
قول می دهیم ایمیل های نامربوط به شما ارسال نکنیم